ŠVEITIMAS – TOBULOS ODOS PASLAPTIS

Kiekviena trokštame, kad mūsų oda atrodytų tobulai. Naudojame įvairius kremus, losjonus, siekiame įgauti dailų ir sveikai atrodantį įdegį, bet visa tai neduos geidžiamų rezultatų, jei neatsikratysime viršutiniame odos sluoksnyje esančių negyvųjų ląstelių. Dėl jų oda atrodo pavargusi, sausa ir šerpetojanti, įdegis yra netolygus ar mažų mažiausiai nedailus. Esu įsitikinusi, šveitimas – tobulos odos paslaptis.

Bent du kartus per savaitę mūsų kūnas nusipelnė pasilepinti jį atgaivinančiomis procedūromis. Šveitimas ne tik padeda pašalinti negyvąsias ląsteles, bet veikia kaip savotiškas masažas, kuris stimuliuoja kūną, padeda jam atsinaujinti ir įgauti jėgų. Labai svarbu išsirinkti būtent jūsų poreikius atitinkančią priemonę. Šio tipo priemonių yra be galo daug ir toli gražu ne visos jos yra vertos dėmesio. Šveitiklis gali ne tik padėti kūnui, bet ir jam pakenkti. Produkte esančios dalelės turi būti pakankamai smulkios, kad nesužeistų odos, jos nesudirgintų. Deja, ne visi produktai gali tuo pasigirti.

Noriu trumpai pristatyti tuos, kurie, mano manymu, yra verti dėmesio ir Jūsų vonios kambaryje turėtų užimti garbingą vietą.

COMODYNES

20160706_192332

Puiki priemonė skubančioms ar daug keliaujančioms. Abi servetėlės pusės yra skirtingo šiurkštumo – švelnesnė tinka veidui, grubesnė - kūnui. Puikiai nušveičia odą, bet jos nežeidžia. Labiausiai patinka tai, kad šį produktą galima naudoti bet kur. Nebūtina praustis duše. Kiekviena servetėlė yra supakuota atskirtai, todėl galima tiesiog vieną prigriebti kartu su savimi ir būti užtikrintai, kad kūnui gaivumo suteiksi kada tik panorėjusi.

Labai patiko ir po šveitimo paliekamas švarios odos pojūtis. Jos nesausina, tačiau ir niekuo neapkrauna.

DOUGLAS Home SPA Polynesian Dream

20160706_175816

Atsukus induką iš karto sužavėjo kiek egzotiškas kvapas – saldžiai gaivus, tikrai sužadinantis uoslę ir leidžiantis mintimis nuklysti toli už vonios ribų. Šis šveitiklis yra pagamintas druskos pagrindu, ji intensyviai ir tuo pačiu švelniai nuvalo negyvas odos ląsteles. Būkite atsargūs – druska griaužia sužeistą odą, tad jei turite žaizdelių arba neseniai atlikote depiliaciją, geriau šveitimo vengti.

20160706_175949

Atrodytų, druska sausina odą, tačiau pojūtis priešingas. Išėjus iš vonios, ant kūno lieka labai maloni aliejinė tekstūra, kuri greitai susigeria į odą. Po šios procedūros net nesinori naudoti jokių papildomų drėkinimo priemonių. Taip yra dėl sudėtyje esančio tungamedžio aliejaus. Šis aliejus yra vienas greičiausiai įsigeriančių ir puikiai tinka jautriai, suskeldėjusiai odai. Beje, šiame produkte nėra parabenų!

COLLISTAR Talasso-Scrub

20160614_234410

Bene plačiausią šveitiklių asortimentą siūlo COLLISTAR. Esu tikra – ne viena jau spėjote išbandyti šį produktą ir pajusti, kokia nepakartojama patirtis yra prausimasis šiomis priemonėmis. Labai retai išbandžius naują produktą iš karto gali pasakyti, kad jis – be galo patinka. Šie produktai – vieni iš tų, kuriuos įsimyli po pirmo panaudojimo.

Pasirinkimas platus, produktus galima įsigyti tiek didelėse, tiek mažesnėse pakuotėse – taip patogu surasti tą, kuris yra tinkamiausias tavo odai. Aš nusprendžiau išbandyti du šveitiklius. Vieną originalų Talasso Scrub be papildomų savybių ir Talasso Scrub Anti-Water.

20160706_180345

Pirmiausia – kvapas. Visų produkte esančių eterinių aliejų junginys tiesiog pasklinda po vonios kambarį ir leidžia pasijusti tarsi tikrame spa salone. Visada galvodavau, kad pasakymas „spa tavo namuose“ yra tiesiog tuščias reklaminis šūkis. Šis produktas jam suteikė prasmę.

20160614_234523

Po šveitimo oda lieka labai švelni, o ant kūno jaučiasi aliejus, kuris maloniai gaivina. Jei reikėtų lyginti abu išbandytus COLLISTAR šveitiklius, greičiausiai sau rinkčiausi Anti-Water. Jis ne tik puikiai šveičia, bet ir maloniai vėsina. Nuoširdžiai sakau – tai puiki patirtis. Kvapas, šveitimo pojūtis, glotni oda ir jos švytėjimas po procedūros – visa tai geriau vieną kartą pačiai pajusti nei dešimtį kartų išgirti.

Kiekvienas šveitiklis yra savitas ir kiekvieną prausimąsi paverčia nepakartojamu malonumu. Kad nepriekaištingai bus pašalintos visos negyvosios ląstelės, abejonių nelieka, tereikia išsirinkti, kokio pojūčio norime.

collistar talasso scrub comodynes exfoliating action Douglas Home SPA Polynesian Dream kūno pilingas kūno šveitiklis kūno šveitimas