TONYMOLY: žaliosios arbatos galia odos priežiūroje

Daug kas apie TONYMOLY turi susidaręs įspūdį, kad tai labai žaisminga, linksma ir išoriškai drąsi kosmetikos linija. Tai tikra tiesa, bet svarbu pabrėžti, kad jie savo asortimente turi ir stiprias Rytų tradicijas puoselėjančias priemones. Vienos tokių – The Chok Chok Green Tea.

Žalioji arbata -  ne tik gėrimas

2-DSC_0008

Žaliosios arbatos nauda turbūt jau niekas nebeabejoja. Ji ne tik puikiai atgaivina, suteikia energijos, bet ir papildo organizmą vertingomis medžiagomis. Kinijoje ir Japonijoje šios žolelės vertinamos nuo neatmenamų laikų. Skirtinguose šaltiniuose galima gali rasti informacijos, kad Rytuose žalioji arbata įvairioms reikmėms naudojamos net nuo 7 amžiaus.

Ne išimtis ir kosmetika.

  • Ji yra stiprus antioksidantas
  • Ji veikia antibakteriškai
  • Ji pasižymi raminamosiomis savybėmis
  • Žaliojoje arbatoje gausu vitaminų B2, E

TONYMOLY veido esencija su žaliąja arbata

1-DSC_0992

TONYMOLY savo asortimente turi nuostabią kelių produktų liniją su žaliąja arbata. Korėja ne ką prasčiau yra įvaldžiusi šio ingrediento naudą ir ją perteikia savo priemonėmis.

Veido esencija. Kas tai?

Šiais laikais veido esencija yra faktiškai tas pas, kas ir veido serumas. Terminų skirtumas atsirado senokai ir anksčiau jie indikuodavo produkto tekstūrą. Kodėl sakau, kad tai buvo anksčiau? Tiesiog dabartinė odos priežiūros rinka yra tokia plati, visi produktai tobulinami, keičiami ir tos anksčiau vyravusios ribos kai kur po truputį nyksta.

Tiek vienas, tiek kitas produktas naudojamas tame pačiame veido odos priežiūros rutinos žingsnyje (t.y. po toniko). Veido esensija tradiciškai būdavo, o dažnais atvejais vis dar ir yra, lengvesnis vandens pagrindo drėkinamasis produktas. Tuo tarpu serumas – tirštesnis, dažnai primena gelį ir yra labiau koncentruotas.

Viename straipsnyje esu radusi dar vieną įdomų faktą -  esencijos dažniau gimsta Rytuose, o serumai – Vakaruose.

1-DSC_0002

TONYMOLY veido esencija su žaliąja arbata yra kaip tik tas tradiciškai suprantamas produktas. Be galo lengvas, greitai įsigeriantis ir odą apgaubia švelniai kaip vanduo. Drėkinimas pajuntamas akimirksniu ir tas komfortas išlieka tikrai ilgai. Aišku, to lengvumo sausesnei odai gali nepakakti, tad reikėtų pasirūpinti ir ant viršaus tepamu veido kremu.

Geriau už pačią tekstūrą yra tik produkto poveikis. Tiksliau tai, ką daro būtent žalioji arbata. Antioksidantai mums reikalingi ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės. Panaudojus kurį laiką šią esenciją visai nesunku pajusti tą skirtumą. Labai noriu pagirti ir šio produkto raminamąsias savybes. Šaltuoju metų laiku mano oda yra kiek jautresnė. Negana to, kartas nuo karto tenka pakovoti ir su vienu kitu spuogeliu. Skirtingos problemos sukelia panašų vaizdą - raudonus ir sudirgusiu plotelius. Drąsiai galiu pasakyti, kad TONYMOLY efektyviai man padeda kovoti tiek su vienais, tiek su kitais.

Negaliu nepaminėti ir aromato. Kaip ir galima tikėtis, jame jaučiamas švelnus ir itin subtilus žaliosios arbatos kvapas. Jis nėra per daug intensyvus, tad puikiai tiks tiek tiems, kad mėgsta stiprius aromatus, tiek tiems, kuriuos jie iš vis erzina.

Rezultatas? Kiekviena dieną vis geriau atrodanti ir sveikiau besijaučianti oda. Tiesiai iš žaliosios arbatos plantacijų.

Daugiau apie TONYMOLY - ČIA.

antibakterinės priemonės antioksidantai green tea korean beauty korėjietiškas grožis tonymoly žalioji arbata
Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »