PAGALBA TAVO ODAI

Toli gražu ne visos galime pasidžiaugti tobula oda. Kaip mes kiekvieną dieną susiduriame su įvairiomis problemomis, taip ir oda turi atremti ne vieną iššūkį. Bet ne visada ji gali viską atlikti pati. Iškyla tam tikrų bėdų, kurioms įveikti reikalingi „vaistai".

Kai sakau „vaistai", tai visai nereiškia ėjimo į vaistinę. Viskas daug paprasčiau su naująja BOBBI BROWN odos priežiūros linija Remedies.

Bobbi Brown sako: „ Remedies yra tobula grožio ir sveikatos jungtis. „

BOBBI BROWN susikoncentravo į 6 pagrindines odos problemas ir kiekvienai jų sukūrė po tikrą vaistą. Iš karto pajaustas palengvėjimas su kiekviena diena vis labiau užtvirtinamas. Galiausiai galėsi pamiršti, kad vieną ar kitą diskomfortą iš vis jautei.

DSC_0132

Koncentruotos priemonės patalpintos į permatomus stiklinius indelius ant kurių užklijuotos etiketės. Pats vaizdas tikrai primena vaistinėse matomus įpakavimus. Minimalistinis dizainas palaiko linijos konceptą ir taip tarsi dar kartą pasako, kad rankose laikome tikrai kokybišką produktą. Skystos konsistencijos priemones galima įsigyti kartu su pipetėmis. Šios nepaprastai palengvina darbą, tad galite būti tikros, kad nei vienas lašas nenueis veltui.

6 odos problemos – 6 sprendimo būdai

BOBBI BROWN

  1. Išsiplėtusios poros ir dėmelės

Skin Clarifier Pore & Oil Control  N⁰ 75

Jei pavargai ieškoti geriausios priemonės į riebumą linkusiai odai, pats laikas išbandyti šį produktą. Tai ne tik sumažins išsiplėtusias poras, kontroliuos sebumo išsiskyrimą, bet ir neišsausins viršutinio odos sluoksnio. Dažnai daroma klaida, kai labai norima atsikratyti spuogelių ar užtikrinti ilgai išliekantį matiškumą ir dėl to yra pasirenkami labai stiprūs produktai. Ilgainiui jie ne tik kad nepadeda, bet ir pridaro daug daugiau bėdų. Viena jų – išsausėjęs ir net luptis pradėjęs viršutinis odos sluoksnis. Skin Clarifier Pore & Oil Control  N⁰ 75 valo užsikimšusias poras, balansuoja pačią odos būklę ir užtikrina jos sveiką spindesį.

  1. Pavargusi ir papilkėjusi oda

Skins reviver power greens ferment N⁰91

DSC_0124

Pavargusi ir gyvybingumą praradusi oda vis dažniau tampa aktuali kiekvienai mūsų. Nuolat skubančių miestiečių veidai praranda natūralų švytėjimą, tad reikia šiam padėti. Viena išeičių – naujas BOBBI BROWN produktas Skins reviver power greens ferment N⁰91. Jis odą aprūpina svarbiomis maistingomis medžiagomis ir apsaugo nuo tolimesnio galimo žalingo aplinkos poveikio.

  1. Sausa ir tempiama oda

Skin Moisture Solution Intense Rehydration Compound N86

Dabar galėsite pamiršti net ir labai dehidratuotos odos keliamą diskomforto jausmą. Vos kelis lašai įsiskverbs į giliausius odos sluoksnius ir užtikrins itin intensyvų drėgmės palaikymą. Sudėtyje esanti hialiurono rūgštis atstato natūralią odos drėgmę ir užtikrina šviežiai atrodantį švytėjimą.

  1. Gyvybingumą ir elastingumą praradusi oda

Skin Strenght & Recovery Tonic  N93

Pažeistos ir elastingumą praradusios odos gelbėtojas. Šis produktas padeda atstatyti jau pažeistas vietas ir užtikrina, kad to bus išvengta ateityje. Tai tikra gynybinė sieną, kurios dėka turėsite stipresnę, sveikesnę ir visus iššūkius atremti pasiruošusią odą. Tai ypač aktualu vyresnės odos savininkėms, kurių oda metai po metų plonėja, o natūralus apsauginis sluoksnis silpnėja.

  1. Jautri ir sudirginta oda

Skin Relief Calming Algae Complex N⁰80

DSC_0131

Galingų odą raminančių raudonųjų dumblių ir mazgo formos jūros dumblių ekstraktų jungtis neįtikėtinai veiksmingas sprendimas jautriai, greitai stresą pradedančiai jausti ir į raudonį linkusiai odai. Kaip ir kiti šios linijos produktai, taip ir šis ne tik sprendžią odos problemą, jos padarinius, bet ir apsaugo nuo to ateityje. Tai reiškia, kad keli lašai įsiskverbia į pačią problemos šerdį ir ją veikia iš giliai. Rezultatas: sumažėjęs jautrumas, raudonio išvengimas ir intensyvus raminimas.

  1. Itin sausa ir pažeista oda

Skin Salve Restoring Treatment N57

DSC_0120

Dar intensyvesnė pagalba sausai ir pažeistai odai. Suskeldėjusi, šerpetojanti ir itin sausa oda – visa tai galite pamiršti su šiuo koncentruotu, stipriai drėkinančiu ir balzamą primenančiu produktu. Pašildytas tarp pirštų šis pagalbininkai lengvai gula ten, kur reikia. Tai tikras „vaistas" labiausiai pažeistoms ir silpnoms vietom atstatyti.

Mini rinkinukai

DSC_0147

Negali apsispręsti arba kovoji su keliomis odos problemomis vienu metu? Ne bėda! Tobulas sprendimo būdas – mini rinkinukai. Kiekvieno produkto kiekis mažesnis, o pamėginti galėsite ne vieną, o tris skirtingus produktus.

Iš kelių galimų variantų pasirinkau Recovery Rescue Kit. Pirmiausia nustebino, kokios mažos yra talpos. Net pagalvojau, kad čia greičiau yra mėginėliai nei tikri produktai. Bet greitai pakeičiau nuomonę. Kiekviena koncentruota priemonė yra be galo skalsi. Kelių lašų užtenka visam veidui padengti, o šiuos patogu normuoti su kartu pakuotėje esančia pipete.

Poveikį pajutau akimirksniu. Oda tapo labai švelni ir nuraminta. Ypač patiko Skin Salve Restoring Treatment N57. Balzamą primenanti priemonė iš karto rado vietą mano rankinėje. Dabar lauke šėlstančio šaltuko pažeistos lūpos ir kelios išsausėjusios veido vietos netruko atsigauti. Ir nors pakuotė atrodo labai maža, produkto tikrai užteks ne vienam mėnesiui.

Bobbi Brown Odos priežiūra problematiška oda veido priežiūra