Vasariškais žiedais pasipuošusio DOLCE & GABBANA sodo naujienos

Kas geriau gali pabrėžti švelnų ir išskirtinį moteriškumą, jei ne visomis vasaros spalvomis pražydęs sodas? DOLCE & GABBANA siūlo pasivaikščioti po savąją jo versiją.

DOLCE & GABBANA Dolce aromatų linija skiria išskirtinį dėmesį moteriškumui ir jo simboliui – gėlei. Keturi skirtingi aromatai – keturios skirtingos interpretacijos. Nuo subtilių prisilietimų iki visiško pasinėrimo į kvapų, skonių, spalvų pasaulį.

Desktop

Dolce (2014) – gaiva, moteriškumas, odė Sicilijos saulei ir tyro baltumo žiedai.

Dolce Floral Drops (2015)Dolce kompozicijos lengvumas ir gaivumas.

Dolce Rosa Excelsa (2016) – rožės grynumas, itališkas karštis, išraiškingas moteriškumas.

Dolce Garden (2018) – džiaugsmingumas, spontaniškumas, nerūpestingai žaismingas moteriškumas.

Dolce Garden

20180501_210837-sviesinta

Naujausias linijos pasididžiavimas – Dolce Garden. Jei Dolce Rosa Excelsa pasižymėjo išraiškingu ir ryškiu moteriškumu, tai Dolce Garden atsiskleidžia visai kitokiame kontekste. Derinant lengvą saldumą su gaivumu gimsta nerūpestingas, gyvas, nuolat judantis aromatas. Subtilus, bet koketuojantis. Gaivus, bet tuo pat metu saldžiai apsukantis galvą. Elegantiškas, bet žaismingas ir nenustygstantis. Tokios priešpriešos susijungia į bendrą ir nedalomą moteriškumo išraišką, kurioje kiekviena mūsų gali atpažinti tikrąją save.

Viršutinės natos: mandarinas, apelsino žiedai, magnolija.

Vidurinės natos: kokosas, Kananga.

Apatinės natos: sandalmedis, vanilė, jostras.

Tai tikrų tikriausias sodas su daugybe spalvų ir kvapų. Visi skiriasi, yra savaip unikalūs, bet kartu sukuria nepaprastą vientisumą.

Dizainas

garden5-sviesinta

Visi linijos aromatai išsiskiria savo dizainu. Klasika subtiliai derinama su modernu, kurių jungtyje gimė dabar visiems gerai atpažįstamas flakonas. Storas stiklas, aptakios formas, gėlės žiedo formos kamštelis: elegancija ir skulptūriškumas skirti priminti senovinius kvepalų buteliukus. Sujungus visus elementus į vieną visumą galime džiaugtis moderniu būdu atspindėti pagrindinę aromato idėją ir esmę.

Kiekviename Dolce kolekcijos aromato dizaine vyrauja kitos spalvos. Kitokiu atspalviu pražysta ir pats žiedas. Pirmasis Dolce žydėjo lyg baltas amarilis. Dolce Rosa Exscelsa degė karštu rožės raudoniu. Na o naujasis Dolce Garden yra švelnios kreminės spalvos, kurios fone kontrastingai išryškintas žalias Garden užrašas.

Kai žiūri į sodą, visos gėlės atrodo panašios. Tačiau jei atkreipi dėmesį į kiekvieną žiedą atskirai, pastebi jo išskirtinumą. Visai kaip ir DOLCE & GABBANA bei jų Dolce gėlynas.

dolce dolce garden dolce rosa excelsa dolce&gabbana gėlių kvepalai kvepalai kvepalai moterims